Product Index
Page: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443

394-132-020   394-132-020 PISTON RING 50, DPC7331
394-132-110   394-132-110 Use 394-132-111
394-132-111   394-132-111 Use 394-132-112
394-132-112   394-132-112 Use 395-132-050
394-141-050   394-141-050 FLYWHEEL, DPC6411
394-141-090   394-141-090 FLYWHEEL, DPC7331
394-143-010   394-143-010 Use 394-143-013
394-143-011   394-143-011 Use 394-143-013
394-143-012   394-143-012 Use 394-143-013
394-143-030   394-143-030 IGNITION COIL, DPC6411
394-146-010   394-146-010 Use 394-146-013
394-146-011   394-146-011 Use 394-146-013
394-146-012   394-146-012 Use 394-146-013
394-150-030   394-150-030 CHOKE SHAFT, DPC7300
394-150-040   394-150-040 Use 394-150-042
394-150-042   394-150-042 CHOKE SHAFT, DPC6400
394-150-050   394-150-050 Use 394-151-051
394-150-120   394-150-120 DIAPHRAGM COVER, DPC7300
394-150-160   394-150-160 PUMP COVER CPL., DPC7300
394-150-170   394-150-170 FILLISTER HEAD SCREW, DPC7300
394-150-180   394-150-180 SCREEN, DPC7300
394-150-250   394-150-250 CHOKE SHAFT, DPC7300
394-150-310   394-150-310 SPRING, DPC7300
394-150-470   394-150-470 IDLE ADJUSTMENT SCREW, DPC7300
394-150-500   394-150-500 PACKING RING, DPC7300
394-150-510   394-150-510 MAIN ADJUSTMENT SCREW, DPC7300
394-150-570   394-150-570 IDLE STOP SCREW, DPC7300
394-151-040   394-151-040 COVER DISC, DPC8112
394-151-050   394-151-050 Use 394-151-051
394-151-051   394-151-051 CARBURETOR, DPC7310
394-151-120   394-151-120 DIAPHRAGM COVER, DPC8112
394-151-150   394-151-150 PUMP DIAPHRAGM, DPC8112
394-151-160   394-151-160 PUMP COVER CPL.,DPC8112
394-151-250   394-151-250 SHAFT, DPC8112
394-151-260   394-151-260 Use 395-151-260
394-151-300   394-151-300 #NAME?
394-151-310   394-151-310 SPRING, DPC8112
394-151-315   394-151-315 BUSHING, DPC7321
394-151-320   394-151-320 THROTTLE SHUTTER, DPC8112
394-151-330   394-151-330 PACKING RING, DPC8112
394-151-400   394-151-400 DISC, DPC8112
394-151-470   394-151-470 IDLE ADJUST. SCREW (L),DPC8112
394-151-510   394-151-510 LOCKING BALL, DPC8112
394-151-570   394-151-570 IDLE STOP SCREW (S),DPC8112
394-151-650   394-151-650 SCREW, DPC8112
394-151-660   394-151-660 SCREW, DPC7331
394-162-010   394-162-010 Use 394-162-012
394-162-011   394-162-011 Use 394-162-012
394-162-012   394-162-012 Use 394-162-040
394-162-040   394-162-040 CABLE DRUM, DPC7321
394-163-020   394-163-020 REWIND SPRING, DPC6400
394-164-020   394-164-020 STARTER ROPE BLACK, DPC6410
394-171-011   394-171-011 Use 394-171-051
394-171-030   394-171-030 FLANGE CPL., DPC7300
394-171-050   394-171-050 Use 394-171-051
394-171-051   394-171-051 CONNECTING SLEEVE CPL., DPC6200
394-173-010   394-173-010 AIR FILTER, DPC7311
394-173-020   394-173-020 INNER FILTER, DPC7311
394-173-030   394-173-030 PREFILTER, DPC7300
394-174-010   394-174-010 Use 394-174-152
394-174-050   394-174-050 Use 394-174-051
394-174-051   394-174-051 Use 395-174-110
394-174-140   394-174-140 Use 394-174-142
394-174-141   394-174-141 Use 394-174-142
394-174-142   394-174-142 SPARK ARRESTOR SCREEN,DPC8112
394-174-150   394-174-150 Use 394-174-152
394-174-151   394-174-151 Use 394-174-152
394-174-152   394-174-152 Use 394-174-500
394-174-340   394-174-340 SPARK ARRESTOR SCREEN, DPC7321
394-174-500   394-174-500 MUFFLER, DPC6410
394-174-550   394-174-550 MUFFLER, DPC7321
394-182-020   394-182-020 GUIDE DISC, DPC7300
394-211-090   394-211-090 SCREW, DPC7300
394-211-091   394-211-091 SCREW, DPC8112
394-211-110   394-211-110 Use 394-211-730
394-211-190   394-211-190 Use 395-211-640
394-211-625   394-211-625 Use 394-211-626
394-211-626   394-211-626 Use 395-211-620
394-211-730   394-211-730 Use 394-211-740
394-211-740   394-211-740 CUTTING DEVICE BLACK, DPC6410
394-213-021   394-213-021 METAL SHEET, DPC7331
394-213-030   394-213-030 Use 394-213-031
394-213-031   394-213-031 TENSIONING SCREW, DPC6400
394-213-032   394-213-032 TENSIONING SCREW, DPC8112
394-213-670   394-213-670 Use 394-213-671
394-213-671   394-213-671 Use 394-213-672
394-213-672   394-213-672 Use 395-213-670
394-221-010   394-221-010 Use 394-221-050
394-221-050   394-221-050 V-BELT PULLEY, DPC7321
394-223-021   394-223-021 Use 394-223-024
394-223-022   394-223-022 Use 394-223-024
394-223-023   394-223-023 Use 394-223-024
394-223-024   394-223-024 Use 394-223-025
394-223-025   394-223-025 CLUTCH DRUM ASS'Y, DPC7300
394-228-020   394-228-020 Use 394-228-021
394-228-021   394-228-021 Use 394-228-022
394-228-061   394-228-061 Use 326-228-010
394-228-100   394-228-100 Use 394-228-101
394-228-101   394-228-101 20MM AXLE, DPC POWER CUTTERS
394-228-110   394-228-110 Use 394-228-111
394-228-111   394-228-111 1" AXLE, DPC HD VERSION
394-228-120   394-228-120 Use 394-228-121
394-228-121   394-228-121 ADAPTER RING, DPC7331, 20mm to 1"
394-245-010   394-245-010 STOP RING, DPC6401
394-310-100   394-310-100 Use 394-310-101
394-310-101   394-310-101 WRAP AROUND HADLE CPL,, EK7301
394-341-001   394-341-001 Use 394-341-011
394-341-010   394-341-010 Use 394-341-011
394-341-011   394-341-011 Use 394-341-051
394-341-051   394-341-051 14" PROTECTION HOOD, DPC6411
394-342-010   394-342-010 Use 394-342-011
394-342-011   394-342-011 LOCKING PLATE, DPC6200
394-342-111   394-342-111 Use 394-342-180
394-342-120   394-342-120 PRESSURE SPRING, DPC7300
394-342-160   394-342-160 IMPACT PLATE, DPC6410
394-342-180   394-342-180 SLIDING DISC, DPC6410
394-342-190   394-342-190 BOLT CPL.,DPC6410
394-342-200   394-342-200 Use 394-342-201
394-342-201   394-342-201 Use 394-342-211
394-342-211   394-342-211 PRESSURE RING CPL., DPC8112
394-361-020   394-361-020 BASIC TROLLEY, DT2000
394-361-220   394-361-220 CABLE HOLDER, DT2000
394-361-250   394-361-250 AXLE, DT2000
394-361-260   394-361-260 PLUG, DT2000
394-362-020   394-362-020 DEPTH LIMITER ASS'Y, DT2000
394-362-110   394-362-110 WHEEL FORK, DT2000
394-362-140   394-362-140 STEEL WHEEL ASS'Y, DT2000
394-362-150   394-362-150 BUSH, DT2000
394-365-020   394-365-020 WATER TANK CPL., DT2000
394-365-150   394-365-150 FIXING BOW, DT2000
394-365-160   394-365-160 Use 394-365-163
394-365-163   394-365-163 CLAMP, DT2000
394-365-170   394-365-170 PLUG, DT2000
394-365-180   394-365-180 CONNECTING REDUCER, DT2000
394-365-250   394-365-250 WATER TANK CPL.,DPC6401
394-365-290   394-365-290 TANK COVER CPL.,DPC6401
394-365-310   394-365-310 TANK HOLDER,BLACK, DT2000
394-366-030   394-366-030 THROTTLE CONTROL, DT2000
394-366-040   394-366-040 BOWDEN CABLE, DT2000
394-366-060   394-366-060 PRESSURE SPRING, DT2000
394-366-070   394-366-070 QUICK CLAMP LEVER, DT2000
394-366-150   394-366-150 CLAMP PLATE, DT2000
394-366-210   394-366-210 MOUNTING PLATE,REAR, DT2000
394-366-220   394-366-220 CLAMP ASS'Y, DT2000
394-366-230   394-366-230 ADAPTER, SET, DT2000
39434001001   39434001001 CLAMP NUT
39434001003   39434001003 FLANGE
39434001004   39434001004 WHEEL GUARD
39434001005   39434001005 NUT (M5)
39434001006   39434001006 SCREW (M5 X 20)
39434001019   39434001019 SIDE HANDLE
39434001039   39434001039 BRUSH
39434001040   39434001040 BRUSH CAP
39434001049   39434001049 WRENCH
39438001001   39438001001 COVER UPPER GUARD
39438001004   39438001004 NUT LOCK
39438001005   39438001005 Use 39438001109
39438001006   39438001006 SCREW M5X8mm TORX
39438001007   39438001007 NOSE FOR GUARD
39438001008   39438001008 SPRING
39438001009   39438001009 GUARD LOWER
39438001010   39438001010 LOOP LUBE
39438001011   39438001011 SCREW M5X20mm TORX
39438001012   39438001012 BUMPER
39438001013   39438001013 SCREW M4X30mm TORX
39438001014   39438001014 WASHER SPRING
39438001015   39438001015 WASHER FLAT
39438001016   39438001016 PIN DOWEL
39438001017   39438001017 GUARD BOTTOM UPPER
39438001022   39438001022 SCREW LOCATING
39438001035   39438001035 SCREW M5X15mm TORX PHILLIPS
39438001037   39438001037 SCREW M4.2X32 TORX SELF TAPPIN
39438001038   39438001038 SPRING
39438001039   39438001039 BUTTON SPINDLE LOCK
39438001040   39438001040 COVER GEAR CASE
39438001041   39438001041 SCREW M4X20mm TORX PAN HD
39438001045   39438001045 SCREW M5X45mm PHILLIPS
39438001046   39438001046 WASHER B SPRING
39438001047   39438001047 WASHER B FLAT
39438001049   39438001049 SCREW M3.8X16 TORX PAN HD SELF
39438001050   39438001050 SCREW M3.8X40 TORX PAN HD SELF
39438001051   39438001051 SWITCH
39438001052   39438001052 CLAMP POWER CORD
39438001053   39438001053 RELIEF BEND
39438001054   39438001054 LABEL DATA R3250
39438001055   39438001055 CORD POWER
39438001063   39438001063 BAFFLE
39438001064   39438001064 SCREW M4.2X70 PHILLIPS SELF TA
39438001066   39438001066 HOUSING MOTOR
39438001070   39438001070 CAP END
39438001071   39438001071 NUT HEX M5
39438001073   39438001073 SCREW M4.2X9.5 PHILLIPS SELF T
39438001074   39438001074 SCREW M4.2X16 PHILLIPS SELF TA
39438001075   39438001075 SLEEVE
39438001076   39438001076 HANDLE GUARD
39438001077   39438001077 SPRING
39438001078   39438001078 SCREW M4X15mm TORX PAN HD
39438001079   39438001079 WRENCH
39438001080   39438001080 STICK WAX
39438001081   39438001081 BAG TOOL

Page: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443